בעידן המודרני הדרך הטובה ביותר לפנות ללקוח ולאפשר לו לבצע פעולות שונות היא דרך אפליקציה ייעודית הנמצאת במכשיר הסמארטפון שלו.

אם בעבר המוקד לחשיפה וביצוע פעולות היו דרך אתרי אינטרנט, כיום הדבר שונה וזאת תודות לפיתוחים והאפשרויות המוצעים בכף ידו של הלקוח, ממש במרחק לחיצה בסמארטפון. אפליקציות נחשבות כיום לדבר יוקרתי המסייע רבות לפיתוח העסק, רכישה, מיתוג, שיפור רווחיות, קבלת מידע, ביצוע רישום לשירותים ועוד.

חברת Triosoft מתמחה בפיתוח אפליקציות מורכבות הדורשות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות כגון הצגת מדדים חיוניים, ציוד רפואי, טכנולוגיה לבישה, מעבדות, ותחומים שונים של בקרה. הטכנולוגיה נבחרת בקפידה לכל לקוח על פי אופי השימוש באפליקציה, קהל היעד, דרישות הלקוח, תקציב, סוג השימוש ועוד. האפשרויות לפיתוח הן רבות, החל מטכנולוגיית Native Windows ,Android ,iOS, טכנולוגיות cross platform כגון Xamarin ועד פתרונות היברידיים כדוגמת Ionic המאפשרות לצמצם את זמני הפיתוח והתקציבים.

תהליך העבודה שלנו

פגישת היכרות – בשלב הראשון נבצע פגישת היכרות במטרה להבין את הרעיון ולגבש את הדברים. בפגישה נרד לפרטי פרטים לצורך התאמת הטכנולוגיה והמשך פיתוח.

בניית אפיון – אפיון מקצועי יאפשר לנו לבחון את מבנה האפליקציה בצורה מוחשית. את שלב זה אנו מדמים לעבודת השרטוט של אדריכל המתבצעת טרם בניית הפרויקט.

עיצוב וחווית משתמש – עיצוב האפליקציה  נוגע בעולמות  UI/UX המאפשרים לגולש לקבל חוויית שימוש ידידותית ונוחה, כמו גם לקבל עיצוב תדמיתי המאפיין את מיתוג החברה.

פיתוח – לאחר אישור האפיון, הנתונים יעברו למפתחי החברה המיומנים שיחלו בתהליך פיתוח צד שרת וצד לקוח. הפיתוח נעשה בהתאם לאפיון ומיושם בדיוק ומקצועיות.

בדיקות – לאחר הפיתוח נבצע בדיקות QA, תיקון באגים ושיפורים נוספים על פי צורך. לאחר מכן נעלה את האפליקציה לחנות האפליקציות ונעניק שירותי תמיכה ואחזקה.

לייעוץ ראשוני עם המומחים של Triosoft השאירו פרטים או חייגו אלינו עכשיו

× How can I help you?