אנחנו יוצרים חווית משתמש ידידותיות לאפליקציות ותוכנות, כדי לגרום לאנשים להתחבר ולהתרגש.

טרם פיתוח תוכנות ואפליקציות, אנו מבצעים אפיון מקצועי, במטרה ליצור מערכות פונקציונאלית וידידותית למשתמש וגם מעוצבות ברמת גבוהה. את עבודת האפיון אנו מדמים לעבודתו של אדריכל, תחילה הוא משרטט את המבנה ומבצע הדמיה, ורק לאחר מכן מתחיל במלאכת הביצוע. כך גם עבודת האפיון, מתחילה בחשיבה יסודית על המטרות והדרך הנכונה להגיע אליהן.

אפיון מקצועי עם אופי

תהליך האפיון מתחיל בפגישה עם הלקוח, בה צוות המאפיינים של החברה בונה אפיון מקצועי על פי קהל היעד, משתמשי המערכת, חלוקת הדפים ועוד. התהליכים שלנו מובנים מאוד ומלווים בסכמות ממשק המאפשרות ללקוח לראות את האפיון אונליין ולחוש כיצד הדפים יראו. הלקוח יוכל להקליק על הכפתורים ולראות את תפעול האפליקציה/המערכת בצורה מוחשית.

רמת עיצוב גבוהה

את עבודת האפיון אנו משלבים בתהליך העיצוב כדי ליצור מערכות וממשקים גם פונקציונאליים וגם אינטואיטיביים לשימוש. צוות המעצבים של החברה מתמחים בעיצובים ידידותיים למשתמש ומותאמים למיתוג החברה. מלבד זאת, המעצבים שלנו שמים פוקוס על הפרטים הקטנים, ממש עד לשלמות ברמת הפיקסל, כדי שכל משתמש יוכל להתרשם וליהנות מכל פעולה שיבצע. כל זאת נעשה בשיתוף עם מומחי חוויית משתמש (UX) שיודעים למנף כל פרויקט ולהגיע לטופ.

שירותי האפיון והעיצוב שלנו ניתנים למערכות מורכבות ואפליקציות.

לייעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים או התקשרו אלינו עכשיו

× How can I help you?