חברת Triosoft הוקמה בשנת 2009 ועוסקת במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ליזמים, חברות וארגונים. החברה הוקמה על ידי שלושה שותפים המביאים עמם ניסיון של מעל 15 שנים בתחום הפיתוח והתוכנה. הצוות מונה מעל 15 עובדים, וברשותם ארסנל פתרונות טכנולוגים המותאמים באופן אישי לאופי העסק, קהל היעד ודרישות הלקוח.

המטרה

החברה שמה לעצמה למטרה לפתח מערכות ידידותיות למשתמש, קלות ליישום ואמינות. זאת ניכר במערכות והאפליקציות שפותחו עד כה בחברה. גם מערכות מורכבות המכילות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות יכולות להיות ידידותיות עם אפיון נכון, שלבי עבודה מדויקים והתאמת הטכנולוגיה "התפורה" לצורכי הפרויקט והלקוח.

הצוות

החברה מונה צוות מקצועי המביא לשטח ניסיון פרקטי מוכח כגון מפתחים, מעצבים, מאפיינים, מנהלי פרויקטים ואנשי שירות המלווים כל פרויקט באופן אישי. מלבד זאת, צוות החברה מתמחה בהתאמת ארכיטקטורה וטכנולוגיה מתאימה לכל פרויקט.

הגישה

כל פרויקט בחברה מלווה אופן אישי מבחינה מקצועית ועסקית, מתוך ראייה שלעיתים הבנה טכנית בלבד לא מספיקה, אלא יש צורך להבין את פעילות הליבה של העסק ואופי קהל היעד שלו. רק לאחר הבנת הצרכים, התקציב וכוונת הלקוח – החברה בוחרת את הטכנולוגיה והמערכות המתאימות.

השירות

החברה מעניקה מגוון שירותים ייעודיים ללקוח תחת קורת גג אחת כגון פיתוח תוכנה, פיתוח אפליקציות מובייל, אפיון ועיצוב, ייעוץ טכנולוגי, פרויקטים OEM בתחומים שונים ופיתוח ממשקי WEB. לחברה הבנה מעמיקה בתחומי הבקרה וצד החומרה, ועוסקת בפיתוח מערכות IOT המכילות ציוד אלקטרוניקה עם שליטה ובקרה (מכל הסוגים) ומשלבת בהן את עולם התוכנה והבקרה. החברה יודעת להוביל את הלקוח ביד רמה, לנתח את הצרכים ולכוון אותו לפתרון האופטימלי עבורו.

בחלוף השנים החברה ביצעה מגוון פרויקטים מורכבים בארץ ובעולם ועבדה עם חברות גדולות ומוכרות מתחומים שונים כגון יזמים, חברות סטארט-אפ, ארגונים וחברות ענק. כמו כן, החברה בצעה גם פרויקטים הדורשים הוכחות התכנות מאתגרים וחדשניים.

× How can I help you?